Ritüeller Ve Vefkler

Vefk Çeşitleri

Vefk çeşitleri hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemlerin birçok farklı isim ile anıldıklarını görebilirler. Vefkler hakkında yapılan araştırmalar da yanıtları mutlaka bulunması gereken soruların başında şunlar gelmektedir;

Vefk Nedir?

Vefk işlemleri insanların fiziki emeklerini manevi enerjiler ile desteklemek için yapılırlar. Çok karmaşık ve aynı zamanda zor işlemler oldukları için çok az kişi yapabilir. Dinen yasak olmadığı için toplum içinde çok sık kullanıldığı bilinmektedir.

Vefk Ne Demek?

Kelime anlamı uygunluk demektir. İnsanların manevi anlamda kendilerini daha rahat hissetmeleri veya belli bir amaç için manevi destek almaları için yapılan özel işlemlerdir.

Vefk Nedir Ne İşe Yarar?

Vefk işlemleri insanların bir amaca ulaşmalarını sağlamaz ancak onları manevi anlamda ciddi anlamda destekler ve bu işlemler birçok farklı amaç için kullanılabilir.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk işlemlerin de bir kağıt üzerine karelerden oluşan bir şekil çizilir. Bu karelerin içi özel olarak seçilen sayılar ile doldurulur. Sayıların toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya aynı olması gerekir. Daha sonra kağıtlar bir kap içine konulur ve insanların her zaman üzerlerin de taşımaları gerekir.

Vefk İşe Yarar mı?

Vefk yaptıran kişiler kesin olarak amaçlarına ulaşacaklarını düşünmemelidirler. Çünkü bu işlemler sadece desteklemek için kullanılır. Ancak çok güçlü manevi güçlerin harekete geçmesini sağladıkları için önerilen işlemlerdir.

Vefk Kaç Günde Etki Etmeye Başlar?

Vefk işlemleri genellikle aynı hafta içinde etkilerini ortaya çıkarmaya başlar ve insanlar ulaşmak istedikleri hedefler konusunda kendilerini çok daha rahat hissederler.

3’lü Vefk Nasıl Yapılır?

3’lü vefk işlemlerin de kağıt üzerine sağdan sola 3 ve yukarıdan aşağıya 3 adet olacak şekilde 9 kareden oluşan bir şekil çizilir. Daha sonra ise bu karelerin içi amaca uygun olarak seçilen bilgiler ile doldurulur.

4’lü Vefk Nasıl Yapılır?

4’lü vefk işlemlerin de kağıt üzerine sağdan sola 4 ve yukarıdan aşağıya 4 adet olacak şekilde 16 kareden oluşan bir şekil çizilir. Daha sonra ise bu karelerin içi amaca uygun olarak seçilen bilgiler ile doldurulur.

5 Li Vefk Nasıl Yapılır?

5’li vefk işlemlerin de kağıt üzerine sağdan sola 5 ve yukarıdan aşağıya 5 adet olacak şekilde 25 kareden oluşan bir şekil çizilir. Daha sonra ise bu karelerin içi amaca uygun olarak seçilen bilgiler ile doldurulur.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk vefki işlemleri insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için kullandıkları özel işlemlerdir. Standart vefk teknikleri kullanılır ancak yapılan çizimlerin içinde mutlaka aşık olması istenen kişilerin isimleri, ana baba isimleri veya doğum tarihleri de yer alır.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Aşk vefkinde medyumlar çizdikleri karelerin içini doldurduktan sonra çizimlerin çevresine insanların isimlerini, bazı Esma-ül Hüsna’ları ve aynı zamanda etki edecek özel sembolleri de çizerler. Son olarak ise vefk çizimleri işlemi yaptıran kişiye verilip her zaman üzerinde taşıması istenir.

Aşk Vefki Nasıl Bozulur?

Aşk vefki etkisini yok edebilmek için büyü bozma tekniklerin de olduğu gibi bazı özel sözlerin belli bir düzen ile okunması gerekir.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamalarını sağlarken aynı zamanda o kişilerin gözlerinde tek ve en değerli kişi haline gelmelerini de sağlar.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Bağlama vefki yapılacağı zaman tüm vefk işlemlerin de olduğu gibi çizimlerin içine insanların isimleri, işlemler ile alakası olan Esma’lar ve aynı zamanda özel semboller çizilir. İnsanlar bu çizimi üzerlerin de taşıdıkları sürece sevdikleri kişileri kendilerine bağlarlar.

Bağlama Vefki Nasıl Bozulur?

Bağlama vefkini bozmak için bazı özel sözleri işlemlerin etkileri yok olana kadar ve inanarak okumak gerekir.

Evlilik Vefki Nedir?

Evlilik hayalleri bir türlü gerçek olmayan kişiler evlilik vefkini kullanabilirler. Ancak bu işlemler onları evlendirmez ve sadece evlilik konusunda kendilerini daha umutlu hissetmelerini sağlar.

Evlilik Vefki Nasıl Yapılır?

Evlilik vefkin de çizimlerin içine gerekli bilgiler eklendikten sonra insanların isimleri, işlemin amacı, özel semboller ve Esma’lar da eklenir. Bu çizimi üzerinde taşıyan kişilerin evlilik konusunda kısmeti açılır.

Evlilik Vefki Nasıl Bozulur?

Evlilik vefkinin etkilerini yok etmek için diğer vefk işlemlerin de olduğu gibi çok güçlü etkileri olan bazı tılsımlı sözleri belli bir düzen ile okumak gerekir.

Geri Getirme Vefki Nedir?

Kendilerini terk eden kişilerin sevdikleri insanları yeniden geri gelmeye ikna edebilmeleri için geri getirme vefki teknikleri kullanılabilir.

Geri Getirme Vefki Nasıl Yapılır?

Geri getirme vefkinde çizimlerin içleri doldurulur. Daha sonra işlemin amacı ve geri gelmesi istenen kişilerin isimleri de eklenir ve o kişilerin hasretini çeken kişilerin bu vefkleri her zaman üzerlerinde taşımaları gerekir.

Geri Getirme Vefki Nasıl Bozulur?

Geri getirme vefkini bozabilmek için çok özel etkileri olan bazı sözleri belli bir düzen ile okumak ve sonuç alana kadar bu işleme devam etmek gerekir.

Ayırma Soğutma Vefki Nedir?

Ayırma soğutma vefki işlemleri birbirlerini çok seven ve tutku ile bağlı olan kişilerin kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlamak için yapılan etkili işlemlerdir.

Ayırma Soğutma Vefki Nasıl Yapılır?

Etkili bir ayırma soğutma vefki için yapılan çizimlerin içine ayrılmaları istenen kişilerin isimleri iki ayrı kenara gelecek şekilde yazılır. Daha sonra hazırlanan bu vefk o kişilerin yaşadıkları yere veya yakın bir yere saklanır. Bu şekilde kısa zaman içinde ayrılık rüzgârları esmeye başlar.

Ayırma Soğutma Vefki Nasıl Bozulur?

Ayırma soğutma vefkinin etkileri ancak bu işlemler de kullanılan özel tılsımlı sözlerin doğru bir sistem ile okunması ile yok edilebilir.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Vefk ask etme Bayan medyum hoca dedi ki:

  Merhaba benim asik olduğum adam baska biri ile beraberdir onun baska biri ile beraber olması beni kötü ediyordu sagolsun bir kaç arkadaş bana Bayan medyum hocayı tavsiye etti bende kendisiyle iletişime geçtim durumu anlatim anlatiktan sonra da bize vefk ask çalışması yapacağını söyledi Allah razı olsun dediğini yaptı aşık olduğum adami bana vefk ask büyüsü ile geri getirip aşık etti Allah razı olsun

 2. Vefk geri getirme dedi ki:

  Sevgilim beni baska biri ile yakaladı ve beni terk etti bir anlık heves ile aldatım onu Allah benim belamı versin ki kırdım onu beni terk etti ve gitti bende onun bana geri gelmesi için Bayan medyum hocamızı aradım durumu anlatim vefk geri getirme çalışması yapacağını söyledi ve yapti Allah razı olsun Bayan medyum hocamizdam 14 günlük bir calisma ile Sevgilimi bana geri getirdi

 3. en iyi vefk çalışması dedi ki:

  Hiç medyum hocayla çalışmamış biri olarak, önceden okuduklarım ve çevremden duyduklarım üzerine, medyumların sert yapısı olduğunu düşünürdüm. Bu yüzden hep bir önyargıyla, korkuyla yaklaşıyordum. Ama en sonunda bu korkumu yenip ben de gaybi alemlerin faydalarından yararlanmak istedim ve Bayan medyum hoca ile görüştüm .Hocam nasıl bir insansa, melek gibi adeta. Gerçekten bütün korku ve önyargı boşunaymış dedim. İlk andan itibaren içim ısındı. Muska için gitmiştim ama bana vefkin daha iyi olacağını, isterse vefk veya muska farketmez, ikisinden birini yazabileceğini söyledi. Ama kendi tavsiyeleri ve tecrübeleri gereğince vefkin doğru olacağını söyledi. Bayan medyum hocaya bu konuda güvendim, açıkcası çok para isteyecek diye düşünüyordum ama benim beklediğimden çok daha uyguna yaptı. Sorunlarım çözüldü gönderdiği vefkle. Bir hafta veya 10 gün gibi bir sürede geldi vefk, daha sonra dediği şekilde saklamaya ve kullanmaya başladım. İsteklerim oldu. Bayan medyum hocanın sesini duyduğum ve tavırlarını gördüğüm ilk andan itibaren zaten az çok anlamıştım iyi bir hoca olduğunu, içim ısınmıştı. Size ahkam kesebilecek kadar hoca ile çalışmadım ama eğer bir hocaya içiniz ısınıyorsa o iş olur demek bana kalırsa.

 4. Bayan medyum hocamın elerıne sağlık dedi ki:

  Selamın Aleyküm,, medyum işleri konusunda çok kısıtlı bilgim var, kimin iyi hoca kimin kötü hoca olduğunu bilemem ama bilebilenler için buraya yorum yapmak istiyorum. En azından ben iyi deneyim yaşadım, belki arayanlara bir ışık tutar diye düşünüyorum. Benim sayemde rahatlarsanız Allah rızası için bana da dua edin. Yorumum Bayan medyum hakkında olacak. Bayan medyum hocayla ailemin dağılmaması ve sağlam sevgi bağı oluşması için vefk çalıştık. Vefkin ne olduğunu bile bilmiyordum ve Bayan medyum hoca sayesinde öğrendim. Numarasını internetten bulup aradım, bana önce ne yapılabileceğini anlattı, vefk nedir onu anlattı. Kabul ettikten sonra çalışmaya başladık. Yaşım biraz var, Bayan medyum hoca hep saygılı ve kibar olarak davrandı. Korkuyordum internetten birini bulup aramak ne kadar doğru diye ama Bayan medyum ile bu konuda hiç sıkıntı yaşamadım.Vefki bir haftada bana gönderdi. Burada kargolar yavaş olduğu için kargocu 3 günde getirse de bu konuda Bayan medyum hocanın herhangi bir suçu yok. Vefki aldığım anda belki psikolojik, belki efsunun etkisiyle hafif bir sıcaklık hissettim kendimde. Kendi kendime heyecanlandığımı düşündüm çok üstüne gitmedim ama belki de böyle oluyordur vefk işi bilemem.Sonra vefki yatak odamızda dolabın üstüne koydum. İlk günler pek etki görmedim ama daha sonra çok hızlı şekilde eşimin bana olan sevgisinin arttığını farkettim. Birkaç gün sonra hayatımda hiç almadığım şekilde bana çiçek alıp geldi, güzel mesajlar göndermeye başladı. Tatile gidelim başbaşa gibi şeyler söylemeye başladı. Ben etkisinin çok net hızlı görüldüğünü düşünüyorum. her ekse tavsiye ederim

 5. fehmi dayı dedi ki:

  Selamlar, Bayan medyum hocayla çok fazla konuda çalıştık hepsinden memnun kaldım. 60 yaşında adamım ve sırf bu yorumu yapabilmek için bilgisayardan bu siteye sokturttum kendimi.Rızuk açma büyüsü yaptırdık malum emekli maaşları yetmiyor bir dükkan açtık ufak bir yer çalışıyoruz dişimiz tırnağımıza takıp kısmet olmadı bir yolunu bulduk Bayan medyum hocayla irtibata geçtik bir haftada vefkimiz geldi parasını ödedik aldık bir ay sonra dükkanın bereketi yerine geldi velhasıl kelam inşallah sizler de gaybi alem enerjisinden nasiplenirsiniz. Bayan medyum hocamız bu konuda işin ehlidir, güvenebilirsiniz.

 6. muhapet akın dedi ki:

  Oğlumun nazarı çok vardı sürekli korkuları ve tedirgin halleri olmaya başladı. Ben bu gidişe bir son vermek istedim bu neden ile Bayan medyum hocama Vefk yaptırdım. 12 gün sonra oğlumun korkuları geçmişti ve artık nazardan da koruyordu yapmış olduğu Vefk. Teşekkür ederim Bayan medyum hocama. Kendisi bu işlerde başarılı olduğu gibi her bu işlerinde uzman bir medyumu haline gelmiş resmen. ben çalışıp sonuç aldım ve tavsiye olarak Bayan medyum hocamı tavsiye ederim

 7. semra dedi ki:

  Benim de eşimle aram soğuk sürekli benden uzaklaşıyor sevmiyor sanki eskisi gibi degil bende bu konu Bayan medyum hocayı rahatsız ettim eşim için bakım yaptırdım bakım da çıktı bana karşı soğuktu ve gün geçtikçe benden uzaklaşıyordu bende ne yapıla bilir diye sordum eşim için bağlama vefk yapacağını söyledi bende kabul ettim çalışmalara başladı bağlama vefk çalışmaları 21 gün sürdü biraz uzun süre ama çalışmalara başladıktan 2 gün sonra etkilerini gördüm eşim bana biraz daha yakındı çalışmalar bittikten sonra eşim bana bağlandı eskisin den daha çok sevmeye başladı Bayan medyum hocadan Allah razı olsun sayesinde yuvam yıkılmadı.

  1. serhatseker dedi ki:

   eşimden ayrılmak istiyorum şuan evlıyız borcum ne olur

 8. Merhaba bende yaptırmak istiyorum merak ediyorum gerçekten sonuç alan varmi şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!