Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü işlemleri her zaman için medyumların çok zorlandıkları ve aynı zamanda genellikle yapmak istemedikleri işlemler olmuşlardır. Yapılma teknikleri çok özel olduğu için bu işlemleri çok az medyum yapabilir ve bu sebeple hakkında bilgi bulunması en zor işlemlerden biridir.

Çok eski bir geçmişe sahip olmasına rağmen halen birçok medyum bu işlemi yapamaz. Direk olarak şeytan veya aynı özellikleri taşıyan nurani varlıklar ile iletişime geçmek gerektiği için çok dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekir. Riskleri çok fazladır ve yapılan en ufak bir hata dahi insanların hayatlarını bir anda allak bullak edebilir.

Süryani Büyüsü Nedir?

Ancak çok deneyimli ve cesur medyumların yapabildikleri süryani büyüsü işlemleri en az yapılan işlemlerdir. Bu işlemler de çok farklı amaçlar olabilir. Eski zamanlarda yaşayan süryani medyumların uyguladıkları ve o günlerden bugüne kadar gelen bu teknikleri uygulamak için medyumların her anlamda kendilerini geliştirmiş olmaları gerekir.

Çünkü bir medyumun herhangi bir amaç için manevi alemlerin kapılarını açması ve şeytan ile direk olarak muhatap olması tahmin edilenden çok daha zordur. Bu sebeple bu işlemlerin çok gerek olmadıkça yapılmaması önerilir.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü yapacak olan medyumların her şeyden önce kendilerine güvenmeleri ve aynı zamanda daha önce bu işlemleri yapmış olmaları gerekir. Çünkü uygulanması en zor işlemlerden biridir. Yapılan işlemler de en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında sabır ve dikkat gelir. Çok özel bir ortamda ve özel tılsımlar kullanarak manevi alemlere ulaşan medyumlar şeytan gibi çok özel bir varlık ile iletişim kurarlar.

Daha sonra kendisinden istedikleri sonuçlar için yardım almaya çalışırlar. İlk anda kulağa olanaksız gibi gelse bile bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana kullanılan özel ve gizemli işlemler olarak günümüze kadar gelmiştir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsü bozulması en zor büyülerden biridir. Bu işlemlerin etkileri çok güçlüdür ve bu sebeple bozulmaları da kimi zaman günler hatta haftalar boyunca sürebilir. Bu işlemler de medyumların çok güçlü etkileri olan bazı tılsımları gece ve gündüz zamanların da belli adetler de okumaları gerekir. Bu şekilde yapılan işlemler ile süryani büyüsü etkileri kesin olmasa da yok edilebilir.

Süryani Büyüsü Ne Amaç İçin Yapılır?

Süryani büyüsü işlemlerin de amaçlar çok farklı olabilir. Birçok farklı amaç için bu işlemleri kullanabilen medyumlar tüm amaçlar için aynı teknikleri kullanırlar. Burada farklı olan şey işlemler de okunan tılsımlı sözlerdir.

Süryani Büyüsü Yapan Süryani Medyumlar Kimlerdir?

Süryani büyüsü yapabilen medyumlar kimlerdir sorusuna yanıt alınmadan kesinlikle bu işlemlerin yapılmaması gerekir. Çünkü her medyum bu işlemleri yapamaz ve yaptıkları hatalar ile sadece kendilerini değil aynı zamanda kendilerinden yardım isteyen kişileri de ciddi anlamda risk altına atabilirler.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Süryani aşk çalışması dedi ki:

  Bunca aydır kac kişi ile çalışma yaptım irtibata oldum ama hiç biri Bayan medyum hocamiz kadar olamadı Bayan medyum hocamiz bana bir Süryani ask büyüsü yapti aklim durdu valahi iyiki de kendisi ile çalışma yaptirmisim en etkili Süryani ask büyüsü Bayan medyum hocamizdan sorulur bence sizde bi arayın derim

 2. İlmi yüksek ve becerikli Bayan medyum hocam dedi ki:

  Bende calisma yaptırdım Bayan medyum hocaya cok memnun kaldım kendisinden çok iyi ve güçlü küvetli çalışmaları var bana da Süryani bağlama büyüsü yaptı 8 günde sonuc verdi Allah razı sun beni bu dünyanın en mutlu insani yapti Bayan medyum hocamız bence her yere tavsiye edilecek eli öpülecek bir kadındır ilim sahibi bir hocadır

 3. Süryani ask büyüsü dedi ki:

  Bayan medyum hocamla iletişime geçtim geceli com mutluyum hayatim hep sürprizlerle dolu ermeni ask büyüsü yaptırdım 10 günlük bir süre ile bana sonuç verdi Allah razı olsun Bayan medyum hocamdan dan iyiki de tanımışım herkese tavsiyem Bayan medyum hocamız dir

 4. Süryani büyüleri dedi ki:

  Bayan medyum hocaya bende Süryani büyüsü çalışmaları yaptırarak 12 gün de erkek arkadaşımı kendime bağladım Bayan medyum hoca hakkında her yere işinde uzman bir medyum olduğunu yazacağım inşallah yorumlarım onaylanır zor durumda olan insanlar benim bu yazdığım yorum sayesin de Bayan medyum hocadan yardım alarak amacına ulaşır allah Bayan medyum hocamı başımızdan eksik etmesin.

 5. en iyi medyum Bayan hoca dedi ki:

  bende başladım Bayan medyum hocayla daha önce çok dolandırıldım Bayan medyum hocayı sizlerin tavsiyeleri sayesinde gördüm. Araştırdım hakkında hiç bir kötü yorum görmedim. Kız arkadaşıma süryani büyüsü yaptırıyorum 6 gün oldu engeller kalktı kız arkadaşım yazıyor inşallah 7 gün sonra tamamen sonuç alırım.

 6. sonuc veren suryanı buyusu dedi ki:

  Benim 4 yıllık bir evliliğim eşim son zamanda bana karşı çok soğuk sürekli geceleri alem yapıyor sabahlara kadar başka kadınlarla oluyordu. Ben kaçarak evlendim o yüzden gidecek bir kapım yoktu olsaydı ayrılır. Bende bu konuda yardım almak için tavsiyeler üzerine Bayan medyum hocayı buldum aradım bu konu hakkında yardım istedim. Bayan medyum hocam bana ve eşime bakım yaptı bakım sonucunda bana yardımcı olacağını söyledi. Bu konu da sonuç almam için süryani büyüsü çalışmaları yapmaya karar verdi. Bayan medyum hocam bu çalışmayı 11 günde kesin sonuç vereceğini söyleyerek çalışmalara başladı. Süryani büyüsü çalışmalarının 6 günü eşimde biraz değişiklikler oldu. Eşim bana karşı birazda olsa düzeldi ama hala başka kadınlarla takılıyordu. Bayan medyum hocam süryani büyüsü çalışmalarında bana 11 günde çok etkili güzel sonuçlar verdi. Eşim şuan işten eve evden işe gidiyor. İzinli günlerinde zamanını benimle geçiriyor bütün pis alemleri bitti Allah Bayan medyum hocamdan razı olsun.

 7. gerçek medyum dedi ki:

  Süryani büyüsü yaptırmak istemiştim ama olamadı arkadaşlar hangi medyuma başvurduysam af edersiz kazık attı bana tüm paramı aldılar en son tüm ümidimi yitirmişken Bayan medyum hanım ile tanıştım kendisini araştırdım hakkında çok yorum okudum bunca insan yalan söyleyecek halleri yok dedim ve kendisiyle süryani büyüsü çalışmasına başladık benim sorunum sevdiklerim benden uzaklaşıyordu büyük bir kısmetsizlik vardı üzerimde bir yandan aşk bir yandan iş bunlarda çok sıkıntı çekiyordum Bayan medyum hanım üzerimde bazı şeylerin olduğunu söyledi ve zaten yaptığı süryani büyüsü ile her şeyi temizledi ve beni eskisinden daha iyi bir hale getirdi ne kadar teşekkür etsem azdır Bayan medyum hanım sayesinde beni seven biri çıktı karşıma ve iş teklifleri alıyorum her yerden iyi kide Bayan medyum hocayı bulmuşum Allah Bayan medyum hocanın hakkında yorum yapan tüm kardeşlerimden razı olsun. Bende Bayan medyum hocayı zor durumda olan herkese öneriyorum.

 8. zeliş dedi ki:

  Süryani büyüsü yapan medyumları araştırırken Bayan medyum hanım buldum ve kendi kendime diyorum ki iyi ki bulmuşum Bayan medyum hanım kendisine eşimle olan durumumu anlattım eşim beni aldattı bu yüzden Bayan medyum hocama bakım yaptırıp 12 günlük süryani bağlama büyüsü yaptırdım sonuç da aldım Allah razı olsun Bayan medyum hanım sayesinde başka bir kadını yüzünden ailemin yıkılmasını önledik sizlere tavsiyem sakın Bayan medyum hanım kaçırmayın arkadaşlar pişman olurusnuz.

 9. profesyonel medyum Bayan medyum hoca dedi ki:

  Gerçek güvenilir medyum arayanlara medyum tavsiyem Bayan medyum hocadır ben eşim için bir çok hocaya süryani büyüsü yaptırdım ne yazık ki tutmadı son olarak bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bayan medyum hocayı aradım sorunlarımı eksiksiz bir şekilde anlattım. Bayan medyum hoca bakımlar yaptıktan sonra bu çalışma için benden 8 gün zaman istedi arkadaşım daha önce sonuç aldığı için hocama güvenim vardı. Çalışmalara başlandı bende işime gücüme baktım tam 8 günün sonunda süryani büyüsü etki gösterip sonuc verdi bana eşim deli divane aşık bana gözü benden başkasını görmüyor Bayan medyum hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!