Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü çok eski zamanlardan bu yana insanların sevdikleri kişilerden karşılık alamadıkları zaman kullandıkları ve genellikle istedikleri sonuca ulaştıkları işlemlerdir.

Manevi enerjilerin güçlerinden faydalanmak için yapılan bu işlemler ile bir kişinin düşüncelerin de kısa zaman içinde ona zarar vermeden istenen değişimler sağlanabilir. Birçok medyum bu işlemleri zorlanmadan yapabildiği gibi aynı zamanda bu işlemler de çok farklı teknikler kullanabilirler.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü kısa süre içinde bir kişinin bilinçaltına etki edip onun düşüncelerin de kalıcı anlamda değişimler sağlamak için yapılan önemli işlemlerdir. Çok hızlı ve yanı zamanda kesin sonuçlar vermeleri ile bilinen işlemlerdir.

Medyumlar bu işlemler için genellikle etki altına alacakları kişilerin kendilerine ait olan eşyaları veya kişisel bilgilerini kullanmak isterler. Aynı zamanda okunan özel tılsımlar ile desteklenen işlemler ile insanlar sevdikleri kişilerin de kendilerine deli gibi aşık olmalarını sağlayabilirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapmak medyumlar için zor değildir. Bu işlemler de kimi zaman kişiye özel bir muska hazırlanabilirken kimi zaman ise insanların resimlerine veya eşyalarına okunan özel tılsımlı sözlerden yardım alınabilir.

Bazı medyumlar ise insanların üzerine musallat ettikleri nurani varlıklardan da yardım alabilirler. Yapılan işlemlerin kesin olarak sonuç vermesi için mutlaka işini bilen ve işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılmaları gerekir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü etkisine giren insanlar ilk zamanlar manevi anlamda baskı yaşayabilirler. Veya bu durum ilerleyen zamanlar da onlar için daha ciddi anlamda sorunlar doğurabilirler. Bu sebeple bu işlemlerin etkilerinden kısa zaman içinde kurtulmaları gerekir.

Aşk büyüsü bozma işlemleri ile kısa zaman içinde bu işlemlerin etkileri yok edilebilir. Ancak bu işlemler çok zor olduğu için her medyum yapamaz veya yapsa bile sonuç alamaz. Bu sebeple büyü bozma işlemlerin de deneyimli medyumların kimler olduğunu bilmeden kesinlikle bu işlemlerin yapılmaması gerekir.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir kişinin üzerinde büyü işleminin etkisi olup olmadığını anlamak için sadece o kişi hakkında manevi bakım çalışması yapmak yeterli olacaktır. Medyumlar bu işlemleri yaparken mutlaka insanlar ile aynı ortamda olmak ve aynı zamanda kendilerine fiziki olarak temas etmek isterler.

Aşk büyüsü olup olmadığını anlamak içinde mutlaka bu tekniği kullanmak gerekebilir. Eğer insanlar ile aynı ortamda olmak mümkün değilse o zaman yapılması gereken şey o kişilerin resimlerinden veya eşyalarından yardım almaktır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüleri birçok farklı teknik veya nesne ile yapılabilir. Bu işlemler papaz büyüsü ile aşk büyüsü, ermeni büyüsü ile aşk büyüsü veya benzeri isimler ile anılabilirler. Her biri farklı teknikler ile yapılsalar da yine de alınan sonuçlar genellikle aynıdır ve etki altında olan kişilerin düşüncelerin de mutlaka istenen değişimler sağlanabilir.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Aşk etme çalışması dedi ki:

  Cok sevdigim biri vardi ve ben onu deliler gibi severken o beni sevmiyordu ona cok aşıktım ne yaptıysam beni görmedi yada görmezden geldi bilmiyorum ama ben daha fazla sabır edemedim ve Bayan medyum hocayı aradım durumu anlatim sevdigim çocuğun bana deliler gibi aşık olmasını ban gelmesini istedim sagolsun önce bi ön bakim yaptı bakımdan sonra çalışmak istedim kendisiyle 10 günlük bir calisma ile sevdigim adami bana aşık etti kul köle etti Allah razı olsun Bayan medyum hocadan iyiki varsınız hocam

 2. Tavsiye ediyorum Bayan medyum hocam dedi ki:

  Esim benden boşanmıştı ve ben hala onu unutamadım tıpkı ilk günkü gibi bana bakması için nelerimi vermezdim çünkü ben eşime aşık biriydim bizi mahf etiler ayırdılar kocamın aklına girdiler beni gözünde soğuttular taki esim benden ayrılana kadar bende bazı yerlerde araştırmalar yaptim ve Bayan medyum hocadan cok metetiler bende şansımı denemek istedim ve aradim kendisini herseyi bir bir anlatim kendisine bir takim bilgiler aldı ve çalışma olur mu olmaz mı diye bakti cok şükür ki calsima olumlu çıktı calsima yaptim kendisi ile esim bana tam 7 günde geri geldi ve deliler gibi aşık ilk günkü gibi olmuştu bana karşı artık bir araya geldik cok mutluyuz tekrardan nikah yaptık Allah razı olsun Bayan medyum hocamizdan sizlere de tavsiyem Bayan medyum hocam

 3. resimle yapılan etkili aşk büyüsü dedi ki:

  Ya size kendi olayımi anlatıyim. Resimle büyü nasıl yapılır diye internetten baka baka birseyler yaptım ama büyü oldugunu sandığım şey tutmadı ama ben kabus görmeye fena olmaya başladım. Duruma teyzem uyandı. Yaş farkımız az aramızda çok iyi, aynı apartmanda oturuyoruz. Beni sıkıştırdı sordu anlatmak zorunda kaldım. Deli misin dedi Bayan medyum hocayı aradı. Bayan medyum hoca konuyu devraldı da önce beni kurtarıp sonra en etkili aşk büyüsü yapacağını söyledi.

 4. Bayan medyum Hoca ile Aşk Büyüsü yaptırdım dedi ki:

  5 yıllık birlikteliğim bir kadın yüzünden bitmişti kadın resmen sevdiğim evleneceğim adamın kafasına girdi bir şekilde ve benden ayırdı bende bunun için Bayan medyum hocadan yardım aldım Bayan medyum hocam öncesinde bir bakım yaptı ve kadının sevdiğim adama büyü yaptığı ortaya çıktı 13 günde Aşk büyüsü yaparak o lanet kadının yaptığı büyüyü bozdu ve tekrardan sevdiğim adamı bana geri getirdi Bayan medyum hoca olmasaydı sevdiğim adamdan olacaktım çok şükür büyü olduğunu fark ettikten sonra bozduk yoksa hiç düzeltemezdik valla Aşk büyüsü çok etkili bir büyüymüş Bayan medyum hocam direk etkili büyüler yapıp sonuç veriyor.

 5. istanbul beyza dedi ki:

  Kocamın hayatında başka bir kadın olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağı kaynar sular döküldü ne yapacağımı bilemedim ona bunu belli etmek söylemek gururumu daha çok ayaklar altına alacaktı Ben de bir şey bilmiyormuş gibi yaptım ve sustum Fakat bu durum beni Günden güne eriyip bitirdi araştırmalara çare bulmaya çalıştım Kocama daha ilgili alakalı davrandım fakat bir tepki alamadım olumlu bir şekilde sonunda derdimi anlattım Komşumun ısrarlarına dayanamayarak Bayan medyum ile görüştüm Kendisi bana tek tek her şeyi anlattı hayatındaki kadının tarifini verdi nasıl tanıştıklarını kadar öğrendin eşimle aramda ki Bu sorunun beni artık sevmemesi cinsel olarak bir şey hissetmemesi sorunlarından kaynaklandığını öğrendim önce o kadınla onu ayırmak için ayırma büyüsü yaptı Nasıl hoca eşim kısa sürede eve erken gelmeye hafta sonları çıkmamaya başladı fakat yine de bana karşı iyi davranmıyordu Bayan medyum Hoca ile çalışmalarımıza devam ettik kendisine yaptırdım aşk ve bağlama büyüleri sayesinde kocamın bana gün gün bakışı gülüşü değişti üstüme titremeye Benimle daha çok zaman geçirmeye başladı işlem yaptıralı bir buçuk sene oldu bir buçuk senedir evliliğimde ikinci baharımı yaşıyorum adeta eşimle aramızda hiçbir sorun problem kalmadı liseli aşıkları döndü adeta ilgisinden alakası bana karşı olan hal ve hareketlerinden çok memnunum Artık hayatında başka biri olmayacağına da gözünün Benden Başkasını görmeyeceği ne de beni çok sevdiğine de eminim Allah ne muradı varsa versin Bayan medyum hocamın her şeyi ona borçluyum

 6. dilek dedi ki:

  Yıllardan beri çalıştığımız iş yerinde hoşlantı denilecek kadar bir şeyler hissediyordum. Benimle o kadar ilgilenip değer verdiğini hissediyodu ki zamanla bana biş eyler hissettiğine inanıp ona aşık olma yolunda ilerliyordum. Sonra bir gün iş yerine geldim parmağında alyansa gördüm başımdan aşağı kaynar sular döküldü nasıl olurdu diye ben 3 yılımı vermiştim ondan başkasını kurduğum hayallere yerleştiremezdim. İnanılmaz acılar çektim. Nefesim kesildi. İnternetten çözüm ararken Bayan medyum hocanın sitesini gördüm içerisine bir girdim bir sürü teşekkür yorumu bende arayım ne kaybederim dedim. İyi ki aramışım aşk büyüsü yapıp başka birinin alyansını takan adamı 1 haftada nişan attırıp beni ayaklarımın önüne diz çöktürdü. Bunu sadece Bayan medyum hoca yaptı. Şaşkınım fazlasıyla ama şuan ki mutluluğum onun sayesinde allah bin kere razı olsun.

 7. elvan dedi ki:

  2 yıllık Sevgilim benden ayrılmak istiyor ama ben kendisini çok seviyorum ayrılırsa eğer çok kötü olurum kendimi tanıyorum güçlü bir insan değilim çünkü. Ayrılmaması için her dediğine tamam da desem mani olamıyorum ayrılmasına kafaya koydu ayrılacak Bayan medyum hocanın aşk büyüsü olmasaydı eğer. Aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım ayrılmasın diye ama o yine kafasının dikine gidip sevgimi görmezden geliyordu. Şimdi Bayan medyum hocamın sayesinde ne dersem tamam diyiyor ben ayrılmak istediğimde peşimden koşuyor inanılır gibi değil valla yaptığı şey % 100 tersine çevirdi. Bayan medyum hocamı her kese tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!