Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü ile insanların birbirlerine karşı olan ilgileri ve sevgileri kısa zaman içinde yok edilebilir. Bunu sağlamak için mutlaka doğru tekniklerin kullanılması ve aynı zamanda sonuçların zararlı olmaması için yakından takip edilmesi gerekir. Birbirlerini deli gibi seven kişilerin dahi kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlayabilecek kadar güçlü işlemlerdir.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Etkili soğutma büyüsü ile en mutlu ve en tutkulu ilişkiler dahi kısa zaman içinde tam olarak bitebilir. Bu işlemlerin etkilerine giren insanlar durumu fark ettiklerin de genellikle iş işten geçmiş olur ve partnerlerine karşı olan tüm sevgileri artık yerini nefrete bırakır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü için medyumların ihtiyacı olan bazı nesneler veya bilgiler vardır. Özellikle etki altına alınacak kişilerin isimleri, ana baba adları veya sürekli olarak kullandıkları eşyaları bu işlemlerin kesin olarak sonuç vermesi için önemlidir. Bu nesneler üzerine okunan özel sözler ile kısa süre içinde o kişilerin düşüncelerin de kalıcı değişimler sağlanabilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü etkisine girdiğini fark eden kişiler partnerlerinden soğumadan önce mutlaka büyü bozma çalışması yaptırmalıdırlar. Bu işlemler ile yaşadıkları mutlu birliktelik tamamen bitmeden kurtulabilir ve eski mutlu günlerine dönebilirler.

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Eğer bir kişinin veya bir çiftin üzerinde soğutma büyüsü etkisi varsa bunu anlamak için manevi bakım çalışması yapmak yeterli olacaktır. Bu işlemler de alınan bilgilere göre daha sonra neler yapılacağı kararlaştırılabilir.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar çok sevdikleri eşlerinden veya sevgililerinden soğumaya ve uzaklaşmaya başlarlar. Bu durum ilerleyen zamanlar da o ilişkinin tam olarak bitmesine neden olur.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Soğutma büyüsü bozmak isteyen medyumlar bu işlemlerin sonuçlarını kimi zaman birkaç günde alabilirken kimi zaman ise uzun zaman emek vermek zorunda kalabilirler. Özellikle okunacak olan sözlerin etkilerini göstermesi için mutlaka doğru zamanlar da ve doğru adetler de okunmaları gerekir. Aynı zamanda okuma işlemlerini yapan medyumların mutlaka nefesleri güçlü ve manevi anlamda kendilerini geliştirmiş kişiler olmaları da çok önemlidir.

Soğutma Büyüsü Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

Soğutma büyüsü bozma işlemlerinin kesin olarak sonuç verdiğini anlamak için sonuçların sürekli olarak yakından takip edilmesi gerekir. Eğer insanlar eşlerine veya sevgililerine karşı olan ilgilerini yeniden geri kazanmaya başlıyorlarsa o zaman büyü bozma işlemleri sonuç vermeye başlıyor demektir.

Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir kişi üzerinde aileden soğutma büyüsü etkisi olduğunu anladığı zaman mutlaka büyü bozma işlemleri hakkında uzman bir medyumdan yardım almalıdır. Bu işlemler de belli bir düzen ile okunan tılsımlı sözlerin de yardımı ile kısa zaman içinde istenen sonuç alınır ve o kişilerin manevi anlamda rahatlamaları sağlanabilir.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Soğutma büyüsü Bayan medyum hocamiz dedi ki:

  Eski esimi yeni eşinden soğutma büyüsü yaptırdım eşimi benden zorla aldılar beynine girdiler eşimin gözünde beni domuz gibi etiler taki esim beni boşayana kadar beni bırakıp o kadına giti ve yeniden evlendi bende onu çok sevdiğim için onu şimdiki eşinden sogutup kendime bağladım Bayan medyum hocamız sayesinde o çalışmalar yapıp soğutma büyüsü yaptı ayırdı ve bana bağladı Allah razı olsun keşke daha önce tanısaydım Bayan medyum hocamızı ama olsun yine de eline sağlık çok güzel sonuçlar verdi

 2. ayırma büyüsü dedi ki:

  Merhaba ben hocama ayrılık büyüsü yaptırdım arkadaşlar ve gerçekten başarılı oldu. Onlar ayrıldı. Onlar dediğim benim eski nişanlımla kız arkadaşı beni nişanımız da terkedip o kız için gitmişti şimdide o kız onu terketti yani anlıycağınız hakettiğini sonunda buldu. Bayan medyum hocam bu konuda çok iyi ona güvenebilirsiniz.

 3. cemre dedi ki:

  Bayan medyum hocamla çalıştım iyikide onunla çalışmışım. Kocamın eve filan uğradığı yoktu beni başka kadınlarla aldatıyordu bende onlardan ayrılıp evine dönmesi için ayrılık büyüsü yaptırdım Bayan medyum hocam çok iyi medyum olduğu için yapmış olduğu büyüde tuttu vallahi şuan kocam dizimin dibinden ayrılmıyor. teşekkürler armağan hocam

 4. mehmet dedi ki:

  merhabalar ben mersınden yazıyorum benim asık oldugum uzun yılardır sevdigim biri vardı aynı iş yerinde beraber calışıyorduk ama onun sevgilisi vardı bir türlü bana bakmıyordum bu benim icin dayanılmaz bir hal almıstı artık ne yapacamı bilmez durumdayken bir arkadasımın onerısıyle bu siteye uılastım önume ilk cıkan Bayan medyum hoca oldu ıyıkınede olmus baglama yaptırdım ve oyle etkılı oldukı şimdi ara ara sıkılıyorum ilgisinden falan ama sıkayetcı deyılım iyikıne yaptırmışım şimdilerde evlilik planları yapıyoruz valla ben cok memnun kaldım Bayan medyum hocadan herkese tavsiye ederim

 5. hüseyin dedi ki:

  HERKESE SELAM OLSUN ARKADASLAR BEN ONCELIKLE BU SİTEYİ KURAN KİŞİLERE COK AMA COK TESEKUR EDERİM BEN ESIM VE ANNESIYLE İLGİLİ SIKINTI YASIYORDUM DEFALARCA HOCALARA MEDYUMLARA GİTTİM KIMI UGRASTI YAPAMADI KIMISIDE PARAMI ALDI BENI ENGELLEDİ AMA ALLAHA SUKURLER OLSUNKİ BU SİTEYI BULDUM VE BAYAN MEDYUM HANIMA ULASTIM BINLERCE KEZ SUKURLER OLSUN BENLE ILGILENDI VE SORUNUMU CÖZDU HEM DE BANA VERDIGI SUREDEN DAHA ERKEN OLDU ALLAHIM BAYAN MEDYUM HANIMDAN RAZI OLSUN BINLERCE KEZ SİZLEREDE GONUL RAHATLIHIYLA TAVSIYE EDERİM NE PARANIZ NEDE ZAMANINIZ BOSA GİTMESİN

 6. gurbet dedi ki:

  Hocam Allah sizden razı olsun bize yapılan büyüyü fark ermeseydiniz şimdi yuvam dağılacaktı iyi ki sizi tanımışım. Bir çok hoca ya gittim türlü türlü şeyler söylediler bana ama gerçekten durumuma bakıp söylediğin şeyler okadar doğru ki neredeyse diğer hocalar yüzünden 12 yıllık eşimden şüphe edecektim. Iyi ki varsanız bana doğruyu gösterdiniz şimdi eskisi gibi huzurum tekrar başladı Allahın sizin gibileri başımızdan eksik etmesin inşallah

 7. handan dedi ki:

  Herkese selam ben izmitten Arzu Bayan medyum hocamın bana yardımcı olduğu bir konuyu sizinle paylaşmak isterim.Beraber aynı iş yerinde calişmiş olduğum çok hoşlandığım bir kişi vardı kendisiyle ara sıra az çok muhabbet etme şansımız oluyordu ancak ben sadece bununla yetinmek istemiyor o kişiyle birlikte olmak istiyordum ama aradaki pozisyon farkı yüzünden duygularımı ona karşı açık edemiyordum bende Bayan medyum hocama başvurdum Allah kendisinden bin kere razı olsun…Benim işlemimi kabul edip 11 günlük vermiş olduğu süreçte gün gün bana işlem hakkında bilgi vererek ve kişiyle alakalı bana sorular sorarak verdiği süreç sonunda bu kişiyle birlikte olmamı sağladı ve şu anda çok mutlu bir ilişki icerisindeyim tekrardan Bayan medyum hocamdan Allahım razı olsun kendisinin mübarek ellerinden öpüyorum hocamın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!