Ritüeller Ve Vefkler

Bağlama ritüeli

Bağlama ritüeli işlemlerin de amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine daha yakın ve aynı zamanda daha sıcak davranan kişiler haline getirebilmelerine yardımcı olmaktır. Yapılan işlemlerden sonra insanların düşüncelerine onlara zarar vermeden istenen yönde değişimler sağlanabilir.

Bağlama ritüeli nedir?

Bağlama ritüeli etkili ve zor bir işlemdir. Çok özel detayları olması sebebi ile herkes bu işlemi yapamaz veya yapsa bile sonuç alamaz. Amacı insanların üzerinde manevi etkiler oluşturmak ve kendilerini seven kişilere karşı olan tutumlarının istenen yönde değiştirmektir.

Bağlama ritüeli nasıl yapılır?

Bağlama ritüeli yapan medyumlar bu işlemler için uzun zaman emek vermek zorunda kalabilirler. Özel teknikler ile yapılan bu işlemler de insanların kendilerine ait olan eşyaları veya bilgileri kullanılır. Tek başlarına ve manevi anlamda yoğun bir anların da bu işlemleri yapan medyumlar mutlaka doğru tılsımları harekete geçirmelidirler.

Bağlama ritüeli nasıl bozulur?

Bağlama ritüeli etkisine giren kişiler bu işlemlerin etkilerinden kurtulabilmek için büyü bozma işlemleri hakkında deneyimli medyumlardan yardım almalıdırlar. Bu işlemleri yapabilmek için çok güçlü etkileri olan bazı sözleri uzun süre ve doğru bir sistem ile okumak gerekir. Bu sebeple bu işlemler sabır ve dayanıklılık gerektirir.

Bağlama ritüeli günah mı?

Bağlama ritüeli birçok medyuma göre günah değildir ve amacı insanları mutlu etmek olduğu için genel olarak insanlar bu şekilde düşünürler.

Birini bağlama ritüeli

Sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan davranışlarından memnun olmayan ve onların da kendilerini deli gibi sevmelerini isteyen kişiler bunu sağlamak için birini bağlama ritüeli işlemlerinden yardım alabilirler.

Bağlama döndürme ritüeli

Bağlama döndürme ritüeli işlemleri ile insanlar kendileri terk eden eşlerini veya sevgililerini yeniden geri kazanabilirken kendilerine eskisinden çok daha sıkı bağlar ile bağlanmalarını da sağlayabilirler.

Dil bağlama ritüeli

Bir kişinin herhangi bir konu hakkında konuşmasını engellemek veya genel olarak konuşma zorluğu çekmesini sağlamak için etkili dil bağlama ritüeli işlemleri kullanılabilir.

Eşi bağlama ritüeli

Eşler arasında daha sıkı ve daha güçlü bağların oluşmasını sağlamak için eşi bağlama ritüeli işlemleri yapılır. Bu işlemler ile evlilik çok daha tutkulu bir hale gelir.

Erkeği bağlama ritüeli

Sevdiği erkeği kendine aşık etmek ve onun gözünde en değerli kişi olmak isteyen kişiler erkeği bağlama ritüeli işlemlerinden yardım alabilirler.

Kendine bağlama ritüeli

Partnerlerinden veya sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamayan birçok kişi deneyimli medyumların yapabildikleri kendine bağlama ritüeli gibi işlemler ile hayal ettikleri gibi mutlu bir birlikteliğe ulaşabilirler.

Mumla bağlama ritüeli

Mumla bağlama ritüeli işlemleri medyumların en sık yaptıkları işlemlerden biridir. Sıradan bir mum ile yapılan bu işlemler ile çok güçlü manevi enerjilerin harekete geçmeleri sağlanabilir.

İp ile bağlama ritüeli

Bağlama ritüeli işlemleri ip ile de yapılabilir. Ancak bunu yapabilmek için iplerin nasıl kullanılacağı veya üzerlerine hangi tılsımların okunacağını tam olarak bilmek gerekir.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!