Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü bugüne kadar medyumların yaptıkları en ciddi ve aynı zamanda en riskli büyü işlemleridir. Genellikle kara büyülerden biri olduğu için kötülük amacı ile yapıldıkları bilinen bu işlemler kimi zaman ise iyi amaçları olan işlemleri desteklemek içinde kullanılabilir.

Yapılmaları çok zor olduğu için birçok medyum papaz büyüsü yapamaz veya bu işlemleri yapmaya cesaret edemezler. Bu sebeple insanlar kendilerine yardımcı olacak gerçek medyumlar bulma konusunda ciddi anlamda zorluk çekebilirler.

Papaz Büyüsü Nedir?

Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan papaz büyüsü işlemleri en mutlu veya en sağlıklı insanların hayatlarını dahi bir anda ciddi sıkıntılar ile doldurabilirler.

Yapılmadan önce çok iyi düşünülmesi gereken bu işlemler de kesinlikle bir hata payı olmadığı gibi aynı zamanda yapılan hataların bedeli tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlar da olabilir.

Bu sebeple bir kişi bu işlemler hakkında yardım almak istediği zaman mutlaka çok dikkatli düşünmeli ve gerekli tüm detaylara hakim olduğundan emin olmalıdır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü teknikleri hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemlerin birçok farklı teknik ile yapılabildiğini görebilirler. Özellikle kullanılan nesneler insanların bu işlemlerden çekinmelerine neden olabilir.

Ceset parçaları, kan damlaları veya mezarlardan alınan kefen ve kemik parçaları papaz büyülerin de en çok kullanılan nesnelerdir.

Aynı zamanda bu işlemler de okunacak olan tılsımlı sözler de çok önemlidir medyumlar bu işlemlerin her aşamasında büyük bir dikkat göstermelidirler.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü bozmak medyumları ciddi anlamda zorlar ve sıkıntılar çekmelerine neden olabilir. Bu işlemlerin etkileri çok güçlü olduğu için doğal olarak etkilerini tam olarak yok edebilmek için uzun zaman emek vermek gerekir.

Günlerin belli zamanların da ve belli adetler de okunan tılsımlı sözler ile papaz büyüsünün etkileri yok edilebilir. Bu işlemler kimi zaman günlerce hatta haftalarca sürebilir. Bu sebeple işlemleri yapan medyumların sabırlı ve aynı zamanda dikkatli kişiler olmalarına özen göstermek gerekir.

Papaz Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Papaz büyüsü etkilerinin ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağını önceden kestirmek kolay değildir. Ancak bu işlemler genellikle aynı gün içinde dahi etkilerini gösteren işlemlerdir.

Bu konuda en önemli etkenler işlemleri yapan medyumların deneyimleri, kullandıkları teknikler ve aynı zamanda etki altına alınan kişilerin kişisel enerjilerinin güçleridir. Bu konular hakkında ne kadar dikkatli olunursa o kadar kısa zamanda sonuç alınabilir.

Papaz Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Papaz büyüsü insanların hayatlarını allak bullak edebilir. Bu sebeple hemen manevi bakım işlemi yapılmalı ve insanların üzerinde ki etkiler yok edilmelidir.

Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılır mı?

Papaz büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri uzaktan da yapabilirler. Ancak bunun için kesinlikle en doğru teknikleri kullanmak ve aynı zamanda sonuçları da her zaman yakından takip etmek gerekir.

Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü etkilerinin gerçekten var olup olmadığını anlamak için mutlaka manevi bakım yapmak gerekir. Bu işlemlerden alınacak sonuçlara göre gerekli adımlar atılabilir.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. papaz büyüsü Bayan medyum hoca dedi ki:

  Kız arkadaşımla ayrıldık sebepsiz yere başka birine bulduğunu öğrendim bende onu kazanmak için bir çok yolu denedim olmadı bir hoca ile çalıştım bana ayetler muskalar tılsımlar yolladı 5 ay uğraştık fayda etmedi. Bende papaz büyülerini araştırdım gerçekten çok kısa sürede sonuç veriyor ve ömürlük bir çalışma olduğunu öğrendim bunun için de papaz büyülerinde uzman bir medyum bulmam gerekiyordu bende arayışlara girdim tavsiyeler üzerine Bayan medyum hocayı buldum aradım papaz büyüleri hakkında kedisinden detaylı bir bilgi aldıktan sonra çalışmalar başlattım benim papaz büyüsü çalışmalarım 8 günde harika sonuçlar verdi

 2. gönül dedi ki:

  Şimdiye kadar bir çok hocayla çalıştım ama hiç biri Bayan medyum hocam kadar etkili sonuçlar veremediler hocamın yaptığı papaz büyüsü 8 günlük bir çalışma içerisinde sonuç aldım sizlerde etkili ve kısa zamanda sonuç almak istiyorsanız Bayan medyum hocamla çalışa bilirsiniz.

 3. pakize dedi ki:

  Aşık olduğum erkeği kendime bağlamak için papaz büyüsü yaptırdım ve 7 günde sonuç aldım Bayan medyum hoca gerçek bir medyum dur hiç bir hocanın veremediği sonucu Bayan medyum hocam çok etkili şekilde verdi sevdiğimi bana aşık etti ve şuan çok mutluyuz keyfimiz yerinde ve her gün dua ediyorum Bayan medyum hocama

 4. garantili medyum dedi ki:

  55 gündür papaz büyüsü yaptırmak için bir cok hocayla çalışmalar yaptırdım Allah hepsinin belasını versin beni kaldırdılar bende sonuç alan bir arkadaşla iletişim kurdum bana den Bayan medyum hocanın hakkında bilgi verdi çalışmaları kısa sürede sonuç verdiğini sonlandı numarasını aldım ve yalvarma son kez aradığımı söyledim Bayan medyum hocadan yapamazsa artık çalışma yaptırmaya cam dedim Bayan medyum hocayı aradım bakım yaptı ve benden 9 günlük bir çalışma yapacağını söyledi tamam dedim çalışmalara aynı gün başladı her gün iletişim halindeydik sürekli bilgi alıyordum çalışmaların 9 günün de sonun aldım çok şükür. Bundan sonra benim bir tek hocam var oda Bayan medyum hoca.

 5. rabia dedi ki:

  nışanlım la evlenmek üzere iken aileler araya girip bizi ayırdılar nitekim de ayrıldık üzerinden bir yıl geçti ama ben hala nişanlımı çok seviyordum o da aynı şekilde beni seviyordu aramızda bir ortak arkadaşımız var oda biliyor biz bir birimizi çok sevdiğimizi beni ve nişanlımı çok iyi tanıyan bu bizim halimize çok üzülürdü. bir gün arkadaşım nerden bulmuş bilemeyeceğim ama bana hocamızın telini verdi ve bende sevinçle aradım hocamız o sakin sesiyle bana kızım seni sevdiğin adama kavuşturacağım dedi önce bu bir rüya dedim sonra kendime geldim gerçek ve ben hala hocamla konuşuyorum kapatamıyorum teli. sağ olsun hocamız da öyle anlayışlı öyle cana yakın anlatamam. Hocam bana 28 günde benim davetiyemin hazırlamamı söyledi ve nitekim de Bayan medyum hocam öyle bir işlem yaptı ki ailelerimiz şu anda o kadar iyiler ki sanki bir yıl önce hiç yaşanmamış bunlar Bayan medyum hocamı çekinmeden araya bilirsiniz tavsiye ediyorum hocamızı

 6. mukades dedi ki:

  Ben Bayan medyum Hoca ile çok başarılı işlemler gerçekleştirdim üzerimdeki bütün büyülerden onun sayesinde kurtuldum kaynanam beni en başlarda çok severdi fakat görümcelerim in çekememezliği yüzünden Aramız bozuldu ve yuvamı yıkmak için kendi yaptıkları yetmeyince büyü yaptırmaya başladı Kocamda bu durumu biliyor fakat annesi olduğu için mesafe koysa da çok uzak kalamıyor idi zaten yaptığı büyülerle ona etkileri altına almışlardı kısmen de olsa çok yakın bir arkadaşımın benim için araştırmaları sonucunda Bayan medyum ile iletişime geçtim kendisi Beni rahatlattı içimi ferahladı yaptığı büyü bozma işlemleri sayesinde eşim ailesinin etkisinden tamamen çıktı bana bağlandı Bayan medyum hocamın yaptığı diğer işlemler sayesinde de Kaynanam ve görümcelerim sözümden Çıkmaz bir dediğimi iki etmez oldular adeta beni sevmek yarışına girdiler Allah ne muradı varsa versin Bayan medyum hocanın, her şeyi ona borçluyum Her şey onun sayesinde oldu hakkını bir ömür ödeyemem

 7. musa dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, Bayan medyum hocayı bende sitelerde dolaşırken buldum. Aylar önce hiç birşey yokken sırtını dönüp giden nişanlımı bana geri getirdi.İşlem 15 gün sürer dedi fakat o kadar beklemedim bile. İşlem bittikten tam 1 hafta sonra şahıs bana msj attı.Şaka gibiydi inanamadım ilk başta… O yüzden kesinlikle çalışılabilecek bir medyum arkadaş ve dosttur benim için. Yeni başlayacak arkadaş varsa aranızda hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edin Bayan medyum hocama yapamayacağı şey yok.. Tekrar çok tşk ederim Hocam Allah senden binlerce razı olsun…

 8. leyla dedi ki:

  eşimin gözü dışarda olduğu için Bayan medyum hoca ile çalışarak bağlama büyüsü yaptırdım şükürler olsun şimdi gözü benden başkasını görmüyor tavsiye ederim sizlere de arkadaşlar eminim sizler de rahata edeceksiniz

 9. ayben dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar,
  Ruhsal durumum çok kötüydü adeta buhranlar geçiriyordum. … 3 aydır sevgilim ile görüşmemiştik. Sebebi basit gibi gelecek ama oynanmak nedir, umursanmamak, yokmuş gibi muamele görmek nedir bilir misiniz? 8 yıldır çıktık, artık evlilikten ben bahsetmeye başladım ne zaman bahsetsem cevap bile vermiyor adeta bir put gibi, hani olmaz dese yine anlayacağım sonunda ayrıldık, çünkü evlilik diye üstüne gidince çok ağır kelimeler kullandı bana yamanmaya çalışıyorsun diye anlayamadım çok ağrıma gitmişti ve dayanamadım bu sözlere ve ayrılık acısına bir arkadaşımın aracılığı ile Bayan medyum ile iletişime geçtim, o kadar anlayışlıydı ki gereksiz laf kalabalıklarını sevmez ve iş odaklı bir hoca.. Çok yoğun. Bana zaman ayırdı el uzattı yardım etti 1 haftada evlilik teklifi aldım kendisi aşk işlemlerinde tek geçerim. Sevgilimle tekrar birlikteyiz. Fakat sevgilim anne ağzına çok bakıyordu anne ağzına bakmaması için yine Bayan medyum bir çalışma yaptırdım adeta bana mum oldu sevgilim. Ne dersem ben haklıyım onun gözünde, ne dersem onu bir emir gibi yapıyor bana itaat ediyor benim haricimdeki herkese kulaklarını tıkadı gerçekten inanılma mutluyum kesinlikle tavsiye ederim.

 10. Bayan medyum hocadan sonuc dedi ki:

  Eşim ara ara gelmiyordu eve bu durumdan şüphelendim daha sonra başka bir bayanla görüştüğünü yakaladım ona bir şey hissettirmeden Bayan medyum hoca ile iletişime geçtim bağlama büyüsü için işlem başlattım 11 gün sonra eşim artık eve gelmeye başladı Allah razı olsun hocamdan eşimi tekrar bana geri getirdi hanemde huzuru sağladı çalışmak isteyen arkadaşlara daha önce işlem yaptırmış biri olarak Bayan medyum hocamı tavsiye ederim arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!