Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü bilinen en güçlü bağlama büyüsü işlemlerinden biridir. Bu işlemler ile ortaya çıkan enerjiler doğru bir şekilde yönlendirildiği takdirde insanların düşüncelerine kalıcı olarak etki eder ve bu sayede sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık göremeyen kişiler kısa zamanda amaçlarına ulaşabilirler.

Kendine has bir uygulama şekli olan bu işlemlerden sonra insanların zarar görmemeleri için mutlaka sonuçların yakından takip edilmesi ve aynı zamanda gerekli zamanlar da duruma müdahale edilmesi gerekebilir.

Canbar Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü işlemleri hakkında talepler alan medyumlar özellikle canbar büyüsü işlemlerini çok sık kullanırlar. Yapılan işlemlerde kesin olarak sonuç almak isteyen medyumlar attıkları her adıma dikkat etmeli ve aynı zamanda mutlaka ortaya çıkan enerjileri doğru bir şekilde yönlendirmelidirler.

Çok etkili ve güçlü işlemler oldukları için insanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu tarz işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek istemişlerdir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar aşk büyüsü işlemlerini yapan medyumlar bu işlemler de bir kağıt veya deri parçasına insanların isimlerini yazarlar. Daha sonra bu isimleri bir yuvarlak içine alırlar ve derileri katlayarak bir muhafaza içine alırlar. Kişilerin isimlerinin yanında işlemleri desteklemek için farklı semboller veya Esma-ül Hüsna’lar da kullanılabilir.

Son olarak hazırlanan çizimler insanlara verilir ve sürekli olarak üzerlerinde taşımaları istenir. Zaman içinde istenen kişilerin düşünceleri kontrol altına alınır ve kendilerini seven kişilere deli gibi bağlanmaları sağlanır.

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Canbar büyüsü etkisin de olduğunu manevi bakım işlemlerinden sonra kanıtlayan kişiler için yapılması gereken ilk şey deneyimli bir medyum ile iletişime geçmek ve ondan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almaktır. Bu işlemler de medyumlar bazı özel tılsımları olan sözleri günlerin belli zamanların da ve belli adetler de okumalıdırlar.

Bu okuma işlemleri ilk seferinde sonuç vermediği için uzun zaman devam etmek gerekebilir. Bu sebeple bu tarz işlemler yapan medyumlar ne zaman sonuç alınacağı hakkında kesin bilgiler vermemelidirler. Okuma işlemleri devam ettikçe zaman içinde canbar büyüsü işlemlerinin etkilerinin azalacağı görülebilir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü işlemlerin de medyumların safran mürekkebi, kağıt, deri parçası ve bir kaba ihtiyaçları vardır. Kağıt üzerine birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin isimleri yazılır ve yuvarlak bir şekil içine alınır.

Daha sonra bu yuvarlağın çevresine bazı özel semboller ve Esma’lar yazılır. Eğer insanlar bu çizimleri üzerlerin de taşırlarsa o zaman sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini de arttırabilirler.

Canbar Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Canbar aşk büyüsü etki süresi genellikle çok kısadır. Yani bu işlemleri yaptıran kişiler çoğu zaman aynı hafta içinde sonuç alabilirken aynı zamanda bu sonuçlar için fiziki emekler vermek zorunda kalmazlar.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. ismet dedi ki:

  Güllerin şehri ısparta dan selam herkese. Ben de meramımı anlatacağım bir esaslı hoca arayışındaydım. Sorunum şu eşime karşı bir türlü eski heyecanı duyamıyordum. Onu çok itici ve dayanılmaz bulmaya başlamıştım. Fakat sorun onda değildi. Bende idi. Ben de canbar büyüsünü kendim için yaptırdım. Eşimi kaybetmek istemiyordum ama onunla da hiç mutlu değildim. Çıkılması zor bir durumdu. Bayan medyum hoca dedi ki size büyü yapılmış. Siz bu yüzden dışarıda onu çok özlüyorsunuz kavuşunca da kaçmak istiyorsunuz. Büyüyü bozacak işlemler yaptı sonra da canbar büyüsü yaptı.mutluyuz

 2. canabr büyüsü dedi ki:

  Bende Bayan medyum hoca ile 1 ay önce canbar büyüsü üzerine çalıştım işlem yaptırdım daha da bozulmadı zaten ömürlük yaptığını söyledi çok şükür herşey yolunda sizede öneririm çalışmanızı.

 3. en iyi medyum Bayan hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende bir öneride bulunacağım kesinlikle çalışmanızı öneriyorum ben işlem yaptırdım memnun kaldım sizde deneyin… Bayan medyum hoca
  ile canbar büyüsü için çalıştık 10 günde sonuca ulaştık eşimle aramızdaki sorun artık tamamen çözüme kavuştu ve sorunsuz devam ediyor evliliğimiz Bayan medyum hocaya çok teşekkür ediyorum

 4. mustafa dedi ki:

  Bayan medyum hoca ile 5 ay önce canbar işlemi için çalışma yaptırdım 5 günde sonuca ulaştık. Bayan medyum hoca açıkcası bu konuda benim güvendiğim çok iyi bir hocadır ne kadar tanıdığım var ise Bayan medyum hoca ile tanıştırdım hepsi işlem yaptırdı ve sonuç aldı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!