Sonuç Veren Büyü Çeşitleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü ile insanlar sevdikleri kişileri veya partnerlerini kendilerine daha sıkı manevi bağlar ile bağlama şancı bulabilirler. Bu işlemler çok etkili ve aynı zamanda kalıcı etkileri olan özel işlemlerdir. Özellikle eşlerinden veya sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamayan kişiler için her zaman akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü ile insanların bilinçaltına etki edilebilir ve aynı zamanda bu kişilerin partnerlerine daha sıcak bir şekilde bağlanmaları sağlanabilir. Birçok medyum bu işlemleri zorlanmadan yapar ve insanların her zaman hayal ettikleri mutlu birlikteliklere sahip olmalarına yardımcı olabilirler. Hem insanlara zarar vermemesi hem de kısa zaman içinde kesin olarak sonuç vermeleri sebebi ile bu işlemler medyumların en çok talep aldıkları işlemler arasında yer alırlar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapan medyumlar bu işlemler genellikle kişisel etkileme tekniklerini kullanırlar. Özellikle muska veya özel tılsımların okunduğu teknikler çok yaygın olarak kullanılırlar. Bu tarz işlemler de mutlaka etki altına alınacak kişilerin isimleri de geçmelidir. Bunun yanında o kişilerin eşyaları veya resimleri de kullanılabilir. Eğer işlemleri yapan medyum gerçekten de başarılı ve deneyimli bir medyumsa sonuçlar birkaç gün içinde net olarak ortaya çıkar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü etkisinde olan kişiler kendi istekleri dışında kendileri seven insanlara karşı büyük bir bağlılık ve tutku duymaya başlarlar. Doğal olarak bu durumu herkes istemez veya kabullenemez. Bu sebeple bu etkilerden kurtulmak isteyebilirler. Bu da ancak gerçek medyumlardan alınacak bağlama büyüsü bozma hizmetleri ile mümkün olabilir. Yapılan işlemler de medyumlar çok güçlü özellikleri olan bazı tılsımları belli bir düzen ile okurlar ve bir süre sonra bağlama büyüsü etkilerinin tamamen yok olmasını sağlarlar. Ancak bu işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini kimse bilemez.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bir kişi üzerinde bağlama büyüsü etkisi olduğundan şüphe ediyorsa ve bundan emin olmak isterse mutlaka manevi bakım işlemi yaptırmalıdır. Bu işlemler ile medyumlar insanların üzerlerin de dolaşan manevi enerjilerin farkına varıp kısa zaman içinde gerekli adımları atabilirler. Ancak bakım işlemlerin de mümkünse medyumlar ile aynı ortamda olmak gerekir. Eğer bu mümkün değilse o zaman medyumlar insanların resimlerinden veya eşyalarından da onlar için manevi bakım yapabilirler.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü işlemleri farklı isimler ile anılabilirler. Eşi bağlama büyüsü, sevgiliyi bağlama büyüsü, aileye bağlama büyüsü veya ayrılan sevgiliyi bağlama büyüsü gibi isimler ile anılan bu işlemler genellikle aynı teknikler ile yapılırlar. Aralarında ki tek fark yapılan işlemlerin de amacına da bağlı olarak kullanılan nesnelerin değişebilmesidir. Bu sebeple hızlı sonuç almak isteyen kişiler medyumların istedikleri nesneleri zamanında temin etmelidirler.

Bu çalışma hakkında bilgi için Bayan Medyum Hocayla iletişime geçin.

Telefon: 0537 871 7381

Whatsapp: 0537 871 7381

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. 9 günlük sonuc aldım Bayan medyum hocadan dedi ki:

  Sevgilim beni bir anda terk etti bir daha da kendisi den haber alamadım 2 yıl oldu ayrı kalalı dayanamıyorum artık bana geri gelmesini cok istiyordum ama ne yaptıysam başaramadım bir ablamızın tavsiyesi üzerine Bayan medyum hocayı aradim durumu anlatim bakimlar yapti bize işinin olumlu olduğunu söyledi ve bende kendisi ile çalışmaya karar verdim iyiki de calsima yaptırmisim bana 9 günlük bir süre ile sonuc verdi Allah razı olsun bize baglama ve ask büyüsü geri getirme büyüsü üç çalışmayı birden yaptı cok mutluyum coookkk

 2. Melek sonuc aldım dedi ki:

  Bendimde esim benden ayrıldı daha doğrusu ailesi istedi o da bosadi beni bende kendisinden ayrı kalamadigim için Bayan medyum hocamızla iletişime geçtim sagolsun Allah binlecekez razı olsun Bayan medyum hocadan bana bakimlar yaparken bile icim kıpır kıpır oldu bende ne olursa olsun calisma yapacağım dedim ve calsima yaptim kendisiyle eşimi bana bagladi ve geri getirdi çok ama çok memnun kaldım Bayan medyum hocamizdan sizlere de tavsiye ediyorum

 3. Mehmet dedi ki:

  Merhaba ben bir cok kisi ile çalışma yaptım hiç biri de bana sonuç vermedi ne yapacagimi bilemedim resmen umudumu yetirmistim ki bir arkadaş bana Bayan medyum hocayı tavsiye etti son diyerek aradim konuyu anlatim bağlama çalışması istedim sagolsun işini çok iyi yapan biri 7 günlük bir çalışma ile bana sonuç verdi Allah razı olsun

 4. eylem dedi ki:

  14 yıllık bir evliliğim var benim eşimle son zamanlarda sürekli tartışıyoruz bana karşı çok soğuk ve ilgisiz bende bu nedenle medyumlardan yardım almak istedim bunun için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bayan medyum ile tanıştım Bayan medyum bana bağlama büyüsü hakkın da bir çok bilgi verdi verdiği bilgiler doğrultusunda bir çok bağlama büyüsü çeşitleri vardı bunlardan en etkili ve güzel olan süryani bağlama büyüsü ben bu çalışmayı yaptırmaya karar verdim yaptığım araştırmalarda Bayan medyum Süryani büyülerinde gerçekten çok etkili ve uzman bir medyum dur. Süryani bağlama büyüsü çalışmalarına başladık 7 gün süre verdi bana bende bekledim her gün arayıp Bayan medyum dan çalışmalar hakkında bilgi aldım. Bayan medyum çalışmaların 7 gününde eşimi bana bağladı şuan eşim benimle ilgileniyor ve çok seviyor Bayan medyum sayesinde eşimle çok mutluyum herkese şiddetle tavsiye ederim.

 5. bağlama buyusu dedi ki:

  1 yıllık bir ilişkim var benim erkek arkadaşımın evli olduğunu bilmiyordum benle birlikte oldu her şeyimi elimden aldı ve eşinin yanına gitti beni de her yerden engelledi bende medyum arayışların girdim Bayan medyum hocayı buldum arayıp yardım istedim bana amacımı sordu bende eşinden ayrılıp bana bağlanmasını istedim köpek olsun kapımda dedim hocama çünkü beni kandırdı namusumu bile aldı Bayan medyum hoca bir bakım yaptı ve bana hak verdi çalışmalara başladı 11 günde erkek arkadaşımı eşinden ayırım bana bağladı şuan sözümden çıkmıyor bana ettiği yalanların hesabını soruyorum Bayan medyum hoca herkese tavsiyemdir.

 6. holanda medyum dedi ki:

  İnsanın hayatta çok yalnız kaldığı anlar vardır kendini çok çaresiz hissettiği geçmek bilmeyen anlar vardır işte böyle bir anda tüm hayatım zehir olmuşken sizi tesadüfen internet sayfasından gördüm Bayan medyum hocam belkide Allah çıkarmıştı karşıma hocam gerçekten o dönemler hayatımda yaşadığım en berbat en çekilmez en acı dolu günlerdi siz olmasaydınız yaşar mıydım bilmiyorum eşim beni ve çocukları bırakıp Hollandalı bir bayanla yaşamaya başlamıştı ve benim sizden başka bu gurbet elde yardım alacak kapısını çalacak hiç kimsem yoktu Allah razı olsun sizden yaptığınız bağlam büyüsü sonucunu hemen verdi eşim bu kötü kadından 4 gün içinde uzaklaştı ve evine yuvasına tekrar döndü eşim eve döndükten sonra eşimde büyük değişiklikler gözlemledim kendisi bana aklı başında olmadan yaptığını bu kötü şeyleri bize neden yaşattığına bir türlü anlam veremediğini söyledi üzerindeki büyüyü çözdükten sonra şimdi eşim eski o güzel ruh haline tekrar kavuştu size buradan selamlarımızı gönderiyoruz

 7. asya kelem dedi ki:

  enim 6 yıllık bir evliliğim var eşim yurt dışında çalışıyor son 1 yıldır beni arayıp sormuyor resmen beni sildi gitti bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bayan medyum hocayı aradım bakım yaptırdım eşimin üzerinde Bağlama büyüsü olduğunu söyledi bunun için ne yapmam gerektiğini sordum hocama Bayan medyum hoca 6 günlük bir çalışma yapacağını söyledi ve çalışmalara başladı hiç umudum yokken bir çalışmaların 4 günü eşim beni aradı iletişime geçti çalışmalar bittikten 10 gün sonra eşim eve geri geldi ve bir daha da yurt dışına çıkmadı benim de sizlere tavsiyem Bayan medyum hocadır.

 8. gülay tavsiye dedi ki:

  Bayan medyum hocayla Evlilik büyüsü için çalıştım ikayemden kısaca bahsetmem gerekirse çok sevdiğim ve uzaktan İzlediğim bir adam vardı bir şekilde bununla bir araya geldim ve ona karşı hislerimden kısaca bahsettim fakat benimle alay etti güldü geçti bunu gururuma değil kalbime hislerime Yediremedim onu unutmam gerekirdi fakat bunu bir türlü yapamadım arkadaşımın tavsiyesiyle bir medyumla çalışmaya karar verdim ve araştırmalarım beni Bayan medyum hocaya götürdü kendisine derdimi anlattım bu işlerden aslında ne kadar anlamadığımı söyledim istese beni rahatlıkla kandırabilir de fakat Bayan medyum hocam yaptığı Evlilik büyüsü ile o adamın 2 hafta sonra kapında kul köle olmasını benim için ölüp bitmesini sağladı benimle evlenmek bir yuva kurmak istiyordu ve beni elde etmek için Kendini affettirmek için didinip durdu çırpındı adeta şu an 2 aylık evliyiz ve hala aynı şekilde üstüme düşüyor bir dediğimi iki etmiyor Bayan medyum hocamın Allah ne muradı varsa versin her şeyi ona borçluyum başka bir derdin sıkıntın olursa en ufak bir tereddütüm olursa kesinlikle Bayan medyum Hocama başvuracağım sizlere de aynısını öneriyorum arkadaşlar

 9. kemal sonuc aldım dedi ki:

  Bayan medyum hocaya kardeşim için başvurdum. duyduğu sesler gördüğü şeyler artık artmıştı kardeşim kafayı yemek üzereydi. uzun uğraşlar sonrası Bayan medyum hocam sağ olsun kurtardı bu dertten bizi. kardeşim 1 aya yakın süren bir işlemden sonra daha iyi olmaya başladı ve gün geçtikcede daha iyi oluyor. arada hocamın yaptığı iyileştirme işlemleride sürüyor tabi allah razı olsun hocamdan aldığı paralar helal hoş olsun..

 10. uğur dedi ki:

  Bayan medyum hocanın üstüne hoca tanımam herkese fazla fazla yetecek bir adam o.Kimseyi geri çevirmemiştir şimdiye kadar ne işlem olsa elinden geldiğince özenle yapmaya uğraşır ve yaparda aldığı parayıda fazlasıyla hakediyor kendisi.Ben çok memnunum böyle biriyle çalıştığım için herkesinde çalışıp mutlu olmasını isterim.Teşekkürler hocam.

 11. utku dedi ki:

  Bende papaz büyüsü konusunda başarılı buldum Bayan medyum hocayı farklı işlemler yaptıran arkadaşlar gibi bende memnuniyetimi belirtmek istedim. Çalışılması gereken bir medyum olduğunu düşünüyorum.En azından dolandırıcı değil insanların sorunlarına çözüm buluyor adama helal olsun aldığı parayıda fazlasıyla hakediyor bence.

 12. hülya caner dedi ki:

  esimin 2senedir birlikte oldugu bir baska bayan var ve ne yaptiysak annemle birlikte basarili olamadik.Bir siteden Bayan medyum hocamin tlfnuna ulastik.Esime baglanma buyusu yaptirdik ve anladikki biz 2 yil yanlislarla ugrasmisiz.Hocamin islemleri sayesinde kocam yeniden bana ve cocuklarimiza döndü.Tskler hocam

 13. fatoşş dedi ki:

  Öncelikle deneyimlerinizi paylaştığınız için sağ olun kim bilir kaç tane insan bu yazıdan faydalanacak keşke herkes sizin gibi olsa. Bayan medyum hocamın ismini duyunca ben de yazmadan edemedim. ben de bu şekilde bir katkıda bulunmuş olayım. Kendisine 2 sene önce ben de gönül mevzusu için işlem yaptırmıştım. bana bir vefk gönderdi ve kırmızı bir kumaşa sarıp üzerimde taşımaya başladım. yaklaşık 3 hafta sonrasında işlem başarılı oldu ve tam nişanlanmak üzereyken ayrıldığımız ama aylar boyunca unutamadığım gözüme uyku bile sokmayan eski sevgilim kendi isteğiyle facebooktan benimle iletişime geçti ve sonrasında kaldığımız yerden devam ettik hem de eskisinden daha sorunsuz bir şekilde. sonrasında Bayan medyum hocaya teşekkür mahiyetinde yani gönlümden koparak 500 tl gibi bir meblağ göndermek istedim ancak onu bile kabul etmeyerek onun yerine ihtiyacı olan bir yoksula vermemi istedi ben de öyle yaptım. kız arkadaşımın geri dönmesi paha biçilemez ama bu şekilde en azından içimi rahatlattım

 14. sibel dedi ki:

  BAYAN MEDYUM HOCAYLA 6 AY ÖNCE BENDEN DURDUK YERE SOĞUYUP AYRILAN EŞİMİN GERİ DÖNMESİ VE BANA BAĞLANMASI İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ YAPTIK. VEFK VE PAPAZ BÜYÜSÜ ŞEKLİNDE İKİ ALTERNATİF SUNDU ANCAK BENİM ÜZERİMDE VEFK TAŞIYACAK DURUMUM VE SÜRE OLARAK O KADAR BEKLEYECEK VAKTİM OLMADIĞINDAN PAPAZ BÜYÜSÜNÜ TERCİH ETTİM. MAKSİMUM 21 GÜNLÜK BİR SÜRE VERMİŞTİ BANA DA YAPACAĞIM UYGULAMALARI İLETTİ BUGÜN 17. GÜNDEYİZ VE EŞİMDE BU SÜREÇTE GÜNDEN GÜNE BİR İYİLEŞME OLDU TEKRAR MESAJLAŞMAYA KONUŞMAYA BAŞLADIK BUGÜN DE AKŞAM YEMEĞE GİDECEĞİZ HAYIRLISIYLA BİR AKSİLİK OLMAZSA BU AKŞAM RESMİ OLARAK TEKRAR EVİNE DÖNECEK… İLK ARADIĞIM KİŞİ ARKADAŞ TAVSİYESİYLE BAYAN MEDYUM HOCAYDI O KONUDA ŞANSLIYIM ÖNCELİKLE ALLAH’IMA VE TABİİ Kİ SONRASINDA BAYAN MEDYUM HOCAYA BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER

 15. behice dedi ki:

  ben 42 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle Bayan medyum hocayı aramıştım bana bir bakım yaptı ve üzerimde kısmetimin kapatılması için bir büyü olduğunu söyledi bunu yapanı da tarif etti ve tahmin ettiğim kişi çıktı zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu eve muskalar bırakarak kısmetimi bu bağlamış ve 42 yaşıma kadar evlenemememin sebebini de tesadüfen bu şekilde Bayan medyum hocadan öğrenmiş oldum büyünün bozulması için çalışma yaptık yaklaşık 3 hafta oluyor oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum Allah kendisinden bin kere razı olsun

 16. Bayan medyum hoca dedi ki:

  Bayan medyum hocanın methini ben de çok duydum 2 hafta önce kendisiyle görüştük soğutma çalışması için 3 yıllık nişanlıma bir kadın büyü yapıp kendine bağlamıştı ve benden sebepsiz yere ayrılmıştı nişanlım çok kötü davranıyordu bana bu kadın ne etti ne yaptı aramıza girdi ama bunu yanına kar bırakmamak için Bayan medyum hocaya başvurdum soğutma çalışmasına başladık bana bir vefk yolladı üzerimde taşımak için daha taşıyalı 1 hafta oldu ama şimdiden değişimleri hissedebiliyorum araları bozulmaya başladı nişanlım da benimle çok daha fazla ilgilenmeye aramaya sormaya başladı tekrar düzeliyor gibiyiz Allahın izniyle kesin sonuca ulaşınca yine buradan bildiririm ama ne zaman arasam açıyor mail atsam cevap veriyor bu açıdan öneririm diğerleri gibi parayı aldıktan sonra ortadan kaybolmadı

 17. Bayan medyum hoca dedi ki:

  Bayan medyum hocanın methini ben de çok duydum 2 hafta önce kendisiyle görüştük soğutma çalışması için 3 yıllık nişanlıma bir kadın büyü yapıp kendine bağlamıştı ve benden sebepsiz yere ayrılmıştı nişanlım çok kötü davranıyordu bana bu kadın ne etti ne yaptı aramıza girdi ama bunu yanına kar bırakmamak için Bayan medyum hocaya başvurdum soğutma çalışmasına başladık bana bir vefk yolladı üzerimde taşımak için daha taşıyalı 1 hafta oldu ama şimdiden değişimleri hissedebiliyorum araları bozulmaya başladı nişanlım da benimle çok daha fazla ilgilenmeye aramaya sormaya başladı tekrar düzeliyor gibiyiz Allahın izniyle kesin sonuca ulaşınca yine buradan bildiririm ama ne zaman arasam açıyor mail atsam cevap veriyor bu açıdan öneririm diğerleri gibi parayı aldıktan sonra ortadan kaybolmadı

 18. halil dedi ki:

  merhaba arkadaşlar bu sitenin kurucusundan allah bin defa razı olsun yorumlara bakarak kendime düzgün güvenilir bir hoca bulmak istedim yorumlardan yola çıkarak Bayan medyum hocayı aradım iyki de aramışım allahım ondan razı olsun sevdiğim insan bana köpek gibi olmuştu yüzümü değil sesimi bile duymak istemiyordu herşeyi anlattım kendisine ve tam 15 günde sevdiğim insan bana köpekler gibi pişman olarak geldi. Bayan medyum hocam
  Allah sizden razı olsun çok çok teşekkürler

 19. deniz dedi ki:

  Arkadaşım bende erkek arkadaşımdan annesi yüzünden ayrılmıştım annesi Türkiye izine gidip gelince erkek arkadaşımda çok büyük değişmeler oldu ve ayrıldık. Daha sonra bunun nedeni olarak bunu araştırmaya başladım. internette Bayan medyum hocayı buldum konu hakkında bilgi verdim. Gerekli olan işlemi söyledi ve hoca harika bir insan böyle mükemmel bir hocayı bulduğum için Allah’a dua ediyorum. Allah razı olsun ondan sizde hiç hoca aramayın direk Bayan medyum hocayla iletişime geçin güvenilir en iyi medyum dur kendisi

 20. en iyi medyum Bayan medyum hoca dedi ki:

  Maalesef her hoca Bayan medyum gibi işine ve ona gelen kişilere saygılı değil medyumlar ile görüşmelerimde çoğu medyum beni umursamazmış gibi konuştu hiçbiri saygılı bir şekilde beni dikkate alarak dinlemedi Bayan medyum hocam beni dikkatle dinledi ve sorunlarımı daha ben söylemeden bulup çözüme ulaştırmanın yollarını bana önerdi bu yönü beni çok etkilemişti hocama çok güvendim iyi ki de güvenmişim çok iyi medyum ve işini çok iyi yapıyor bu yüzden size tavsiyem bir medyum ile çalışmadan önce bir çok medyum ile konuşun ve size en iyi şekilde karşılık veren bir medyum ile çalışın.

 21. gülten dedi ki:

  .
  Bayan medyum hocanın ünü da bizim buraya Almanyalara kadar geldi bende merak ettim arkadaşlarım çok söz ediyordu kendisin den bende bir baktırdım üzerimde sürekli ağırlık yorgunluk filan vardı hayali şeyler görüyordum işlem yaptırdım sayesinde kurtuldum isminin hakkını verdi sağ olsun Allah razı olsun Türkiye’ye geldiğimde mutlaka elini öpmeye geleceğim.

 22. mert dedi ki:

  Bayan medyum hocayla çalışmak isteyenler için yazmak istedim kendisiyle çok iyi bir iş çıkardık gerçekten çok anlayışlı ve işini iyi yapan bir hoca bence her şeyi ince ayrıntısına kadar anlatıyor sizi bilgilendiriyor ve işleme ona göre başlıyor. Aman aman para canlısı da değil hakkını alıyor oda helali hoş olsun bence sayesinde büyük dertten kurtuldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!